Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Masáže obecně a jsou určeny pro lidi se sedavým zaměstnáním, pro lidi, kteří jsou celý den na nohou, pro lidi s jednostrannou zátěží těla, pro sportovce, pro těžce fyzicky pracující, pro lidi vystavené permanentnímu stresu, pro lidi s nedostatkem pohybu, pro lidi trpící nespavostí, chronickou únavou, bolestí hlavy, nechutenstvím, zažívacími problémy či depresí, pro lidi s problémy s prokrvováním tkání, krevním a lymfatickým oběhem, pro lidi po úrazech, po zvýšené fyzické námaze, tedy pro všechny, kteří se starají o své zdraví, kondici a duševní pohodu a hledají uvolnění, relaxaci a dobrý pocit.

Zuzana Oliveriusová

Kontakt: Tel. 774213311

Ceník masáže:

ZDRAVOTNÍ

Kombinací masážních a odblokovávacích technik (klasických masážních tahů, baňky, Dornovu metodu, Breussovu masáž)vám uleví od bolestí zad, zatuhlých svalů a blokád páteře i kloubů.
60min./ 590,-Kč 90min./ 990,-Kč

RELAXAČNÍ AROMA

Velmi jemné techniky odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu, v kombinaci s éterickými oleji představuje tato masáž dokonalou relaxaci nejen pro vaše tělo.
60min./ 550,-Kč 90min./ 950,-Kč

TĚHOTENSKÁ

Uvolňující masáž zad a šíje uzpůsobená pro těhotnou ženu. Výrazně prospívá emocionálnímu i fyzickému zdraví matky a dítěte. Masáž je prováděna na boku vleže a v sedě.
30min./ 300,-Kč 60min./ 550,-Kč

SPORTOVNÍ

Sportovní masáž je soubor hmatů, uspořádaných, tak aby připravily sportovce jak z fyzické tak psychické stránky na sportovní výkon. Stejně tak je masáž vhodná po sportovním výkonu, tělo pak rychleji odplaví metabolity ze svalů a dojde k rychlejší svalové regeneraci.
30min./ 300,-Kč 60min./ 590,-Kč

MEDOVÁ

Detoxikační terapie pomáhá při stresu a chronických onemocněních, způsobené důsledkem nezdravého životního stylu a omlazuje organizmus, stejně tak léčivě působí na aknózní pleť. Ulevuje při onemocnění kloubů, jako je artróza a revmatismus. Tato terapie za pomoci pravého teplého včelího medu patří mezi staré ověřené postupy lidového léčitelství.
30min./ 300,-Kč 60min./ 550,-Kč

KINEZIOTAPING

Kineziotaping je velmi rozšířená léčebná metoda využívaná v rehabilitaci a sportu. Pomocí správného nalepení pružných pásek na bázi bavlny aktivujeme nebo uvolňujeme svaly.
100 až 300,-Kč

Stalí zákazníci, důchodci a ženy na mateřské: sleva 10%