Manikúra a pedikúra

Pedikúra - 340kč

Manikúra - 240kč


Manikúra je péče o ruce, zvláště o nehty. Pěstěné nehty vypadají lépe a rostou rychleji. Klasická manikúra je vhodná pro ženy i muže.

Co obsahuje klasická manikúra:

Dezinfekce rukou, odlakování starého laku, úprava nehtu do požadovaného tvaru, nanesení změkčovače kůžičky, ošetření a zatlačení nehtové kůžičky,vyleštění a odmaštění nehtové ploténky,aplikace barevného nebo výživného laku dle přání klienta,ošetření hydratačním krémem

Shellac - 440kč

P-shine - 340kč

P-shine je výživná japonská manikúra. Je to vlastně leštění nehtů speciální přírodní pastou, která nehty vyživuje a leští. Protože se jedná čistě o přírodní péči, je vhodná pro roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. P-shine manikúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Nehty po ošetření metodou P-shine vypadají zdravě, jsou krásné a lesklé. P-shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, betonit, vitaminy A,E,H,provitamin B5, jemné parafíny, panthenol a glycerin.

Kosmetika:

Pracuji s českou přírodní a BIO kosmetikou Nobilis Tilia

Kosmetické ošetření dle typu pleti (90 min) - 650kč

(povrchové čištění,tvarování obočí,barvení řas a obočí,změkčení pleti,hluboké čištění,peeling,kosmetická masáž,pleťová maska,závěrečná péče)

Mikromasáž očního okolí   (30min) - 300kč

Barvení a úprava obočí   (30min) - 180kč

Biofáze - 800kč

Intenzivní ošetření pokožky s využitím enzymatické regenerace

Petra Vorlová, 728 319 254