KOSMETIKA

PURLÉS - francouzská přírodní kosmetika

 

Gold ceremony -   pro zralou pleť

 • účinky zlata, které je aktivní složkou v omlazujícím obličejovém ceremonialu vyzkoušené i královnou Kleopatrou,doplněné alginátovou maskou Champagne

 • Cena: 690,-/ 75min.

 

Sensiskin garden ceremony - pro citlivou mastnou

 • ošetření je určeno pro pleť problematickou, využívají se zde bylinné přípravky z aromatických léčivých rostlin( bazalka,kopr,petržel),které pleť čistí a snižují tvorbu mazu,pleť je po ošetření rozjasněná a bez nežádoucího lesku.

 • Cena: 590,- / 60min.

 

Sensiskin garden ceremony - pro citlivou suchou pleť

 • přípravky pro toto ošetření obsahují extrakt z červené řasy Chondrus crispus z Antlantiku,která má stimulující a hydratační účinky

 • Cena: 590,- / 60min.

   

 

Součástí všech ošetření je:

 • odlíčení pleti

 • peeling

 • hloubkové čištění UV špachtlí

 • manualní masáž obličeje a dekoltu

 • maska

 • sérum

 • závěrečný krém

 • úprava obočí

 

Doplňkové služby:  

 

                                           Samostatně:              Při ošetření:

 

Parafínový zábal rukou            100,-                             50,-

Depilace obličeje                     80- 150,-                       60-130,-

Barvení obočí a řas                 190,-                             90,-

Barvení řas                            150,-                             60,-

Barvení obočí                         90,-                              50,-

Úprava obočí                          150,-                             0,-

 

Po diagnostice pleti Vám doporučím ošetření určené přímo pro Vás i s možností prodeje přípravků pro domácí péči.

 

Zuzana Oliveriusová

 • Kosmetička s praxí od roku 2006, spolupracuje s prestižními hotelovými wellness.

Telefon: 774 213 311

 

Od dubna budou v nabídce manuální lymfatické masáže.

Alena S. Hofmanová

 • kosmetika-vizáž-zdraví

Telefon: 775193070

mobilní služby u vás/nás ve fitku, vždy 1x za 3 týdny, objednávky na tel., více o mne na webu.

Co nabízím?

Kosmetické ošetření : slouží k pravidelné péči o pleť v salonu, jde především o hloubkové vyčištění, úpravu obočí, zapracování chybějících složek v pleti a zároveň k uvolnění a regeneraci pleti i klientky samotné. Samozřejmostí je odlíčení, tonizace, čištění ultrazvukem, masáž, maska, zapracování sér kosmetickým kladivem, závěrečná péče krémem, úprava obočí. Cena: 750.- Lze doplnit barvením obočí a řas, depilací horního rtu či brady. 

Rozšířené kosmetické ošetření: základní doplněné diamantovou dermabrazí v ceně 1100.-

Diamantová dermabraze: slouží k odstranění svrchní odumřelé vrstvě kůže a umožní tak pleti řádně fungovat a lépe vstřebávat produkty k její péči, výrazně řeší pleť s akné, povrchovými pigmentovými skvrnami, jizvičkami a vráskami. Ošetření obsahuje odlíčení, desinfekci, dermabrazi, masku, závěrečný krém. Cena: 620,-

Chemický peeling: představuje chemické odstanění odumřelých kožních buněk, zesvětlení pigmentu, projasnění pleti, odstranění či zmírnění projevů akne. Nelze provádět v letních měsících. Ošetření probíhá odlíčením, nanesením peelingu, neutralizací kyseliny, tonizací, maskou a závěrečnou péčí krémem. Lze provádět na obličeji, krku i dekoltu, zádech. Cena: 780,- obličej, 1080,- obličej, krk, dekolt.

Mezoterapie dermálním perem: toto ošetření můžete znát pod názvem mikrojehličkování. Kdy se drobnými ocelovými jehličkami zapracovává aktivní sérum do podkoží. Podle vhodného typu séra dochází k liftingu, zpevnění, hydrataci, projasnění, zlepšení stavu po akné, popraskaných žilek, jizev a strií. Jde již o invazivní zákrok, lze použít anestezie. Ošetření probíhá od odlíčení, anestezii, desinfekci, nanesení kombinace sér a mikrojehličkování, pokračuje klidnění maskou a hojivý hydratační krém. Cena ošetření obličeje 1600,- a komplet s dekoltem 2400,-

Pracuji s produkty Mesosystem, Thuya, Ryor.

více na www.kosmetika-hofmanova.webnode.cz

Nabízím domácí péči Swiss Dermaclinic - péče na míru vaší pleti. Exkluzivní švýcarská kosmetika s mimořádně účinnými recepturami s bioaktivními molekulami v příznivých cenách, kdy na základě IR diagnostiky vám bude navržena receptura přímo vám. Platba formou voucheru ode mne zvýhodněna 25%. Více na www.omladnete.eu

Protože krása vychází z nitra nás, doporučuji produkty s Reishi, která odkyselí organismus a podpoří správnou obranyschopnost. Více na www.ala-cafe.organogold.com

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS X DEPILACE CUKROVOU VATOU

Kristýna Romanovská, 739 699 846, www.romanovska.cz
Vystudovala jsem střední kosmetickou školu v roce 2008 a od té doby jsem prošla řadou školení, kurzů a přednášek.


Řasy:
Žádná z metod řasy nezatěžuje. Prodloužené řasy přirozeně vypadávají spolu s Vaší přírodní řasou. Proto je důležitá preciznost práce a lepení každé řasy jednotlivě.

Řasa na řasu:
Na jednotlivé přírodní řasy se lepí syntetické řasy speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné a neviditelné spoje. Díky různým délkám, tloušťkám a zatočení řas se metoda přizpůsobuje jakémukoliv tvaru oka tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější.

Nová sada 1 500 Kč (zdarma kartáček na řasy)


Doplnění po 2 týdnech - 300 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 400 Kč
Doplnění po 4 týdnech - 600 Kč


Cashmere řasy:


Jedná se o klasickou metodu prodlužování s použitím speciálně upravených řas. Řasy zachovávají tvar zakřivení i v extrémních teplotních podmínkách. Vyznačují se především svou jemností, výrazností a leskem. Díky minimálnímu zatížení přírodních řas dochází k prodloužení životnosti aplikace až o 40%.


Nová sada 2 100 Kč (zdarma kartáček na řasy)


Doplnění po 2 týdnech - 450 Kč
Doplnění po 3 týdnech - 550 Kč
Doplnění po 4 týdnech - 750 Kč


LASH lifting:


LASH lifting je šetrná procedura, díky které budou Vaše řasy dokonale natočené a tvarované. Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro ještě větší efekt se použije profesionální barva na řasy. Dále se na řasy nanese revoluční ozdravovací kůra LASH BOTOX, která je extrémně vyživí po celé jejich délce. Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50%.


LASH lifting + LASH botox 1100 Kč


Depilace cukrovou pastou:

Depilace cukrovou pastou je zmodernizovaná depilační technika, při které se používá hmota z cukru, vody a citronové šťávy. Připravuje se na bázi starověkých receptů blízkého východu.
Depilace cukrovou pastou je šetrná k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk.

Ceník:


Brazilská depilace dámská - 580 Kč
Lýtka - 380 Kč
Podpaží - 280 Kč
Třísla - 280 Kč
Stehna - 490 Kč
Celé nohy - 890 Kč
Horní ret - 150 Kč
Brada 150 Kč
Obličej 280 Kč
Záda 890 Kč
Hýždě 280 Kč
Hrudník pánský 450 Kč
Břicho pánské 480 Kč